Pirmstermiņa kredīta atmaksa

Tev ir tiesības ātro kredītu atmaksāt ātrāk par nolīgto termiņu un ieekonomēt uz procentiem. Tas ar nosacījumu, ja aizdevējs piedāvā šādu iespēju – ieekonomēt uz procentiem. Lieta tāda, ka daļa aizdevēju jau kredīta izsniegšanas dienā aprēķina kopējo atmaksājamo summu un atmaksājamā summa nemainās arī tad, ja kredīts tiek atdots pirms termiņa. Bet daļa aizdevēju katru piedāvā aprēķinu par kopējo atmaksājamo summu katru dienu. Labs piemērs ir Vivus.lv aizdevējs, kurš aprēķina procentus par kredītu katru dienu. Savā profilā, Jūs varēsiet redzēt: paņemto summu, procentu, gpl, atmaksājamo summu un to summu, kāda būtu jāmaksā, ja atmaksājat kredītu TAGAD. Tas ir ļoti izdevīgi!

Izvēlieties Vivus.lv, ja Jums var būt tā, ka variet atmaksāt ātrāk, nekā plānots. Ar Vivus.lv aizdevēju varēsiet ietaupīt atmaksājot kredītu pirms termiņa!

Nokļūšana parādu slazdā bieži tiek uzskatīta kā ātro kredītu laicīga neatmaksāšana, kas rada diezgan nopietnas finanšu problēmas. Ar tik daudz pētījumiem, kas ziņo, ka arvien vairāk aizņēmēju nokļūst parādu slazdā, lai atturētu citus no to izmantošanas, šīs divas puses ir vienmēr saistītas. Tā kā šie pētījumi ir patiesi attiecībā uz daļu no kredītņēmējiem, ir daudzi cilvēki, kas uzskata šos īstermiņa kredītus par rentablāko pieeju ārkārtas naudas situācijām. Aizņēmējiem tomēr ir jātur acis un ausis atvērtas, jo šie aizdevēji neievilina aizņēmējus parādos; pie tā vienīgi ir paši aizņēmēji.

Ja finanses piemeklē pārāk daudz parādu vai pārtēriņš, tas bieži vien nāk kā pārsteigums. Ātrie kredīti dod aizņēmējiem iespēju laicīgi veikt visus maksājumus un segt izdevumus. Viņi arī piedāvā rentablu pieeju problēmu risināšanā. Tas ir labi! Ja Jūs varat atmaksāt kredītu sākotnējā izpildes datumā, maksa bieži vien ir mazāka par izmaksām vai kavējuma soda maksām. Vairāki maksājumi no viena finanšu tiesībpārkāpuma ir daudz dārgāki nekā īstermiņa kredītu procentu maksas (vidēja lieluma kredītiem).

One thought on “Pirmstermiņa kredīta atmaksa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *