Ko var ieķīlāt lombardos?

seat autoLombardi ir viens no senākajiem veidiem kā saņemt aizdevumu. Šis veids sniedz iespēju ieķīlāt kādu mantu un saņemt pretī attiecīgu naudas summu kura ir jāatmaksā noteiktā laika periodā. Protams, šie aizdevumi nav bezmaksas tāpēc ir nepieciešams maksāt arī procentus par šo aizdevumu.

Lombards var būt ļoti izdevīgs veids kā risināt visdažādākās problēmas. Parasti, lombardos var ieķīlāt teju visu kam ir kāda vērtība. Ļoti populāri lombardā ir ieķīlāt mobilos telefonus. To izdarīt ir ļoti vienkārši un ātri, tāpēc daudzi to dara pat ļoti bieži. Lai arī mobilo telefonu ieķīlāšana ir ļoti populāra, lombardos liek ļoti dažādas mantas.

Lombardos var ieķīlāt tādas lietas kā dārglietas, dažādu tehniku, instrumentus, transporta līdzekļus un ļoti daudz ko citu. Primārā prasība ir, lai šī manta būtu gana vērtīga, lai summa kuru vēlaties saņemt atbilstu šīs mantas vērtībai. Jūs nesaņemsiet visu mantas vērtību, parasti šī summa var būt līdz 95% no pilnās vērtības, bet dažādi lombardi var piemērot dažādus noteikumus aizdevuma summas noteikšanai. Arī mantas vizuālais un tehniskais stāvoklis ir ļoti nozīmīgs pie lombarda lēmuma pieņemt šo ķīlu, arī kādu summu jums piedāvās.

Dažādi lombardi specializējas arī konkrētu mantu pieņemšanā, piemēram senlietu. Pašsaprotami, ka dažādu vērtīgu senlietu novērtēšana var prasīt īpašas zināšanas tāpēc ir nepieciešams pieņemt darbā attiecīgus cilvēkus kas to spēj. Šādi lombardi var specializēties tieši šādu lietu pieņemšanā un nepieņemt neko citu, bet daudzi pieņem arī citas mantas, šādi sniedzot plašāku pakalpojumu klāstu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *