Kā labāk izmantot lielveikalu akcijas?

Latvijas iedzīvotāji ir diezgan neapmierināti ar lielveikalu pārtikas un sadzīves preču cenām, taču tas nebūt nenozīmē, ka nav iespējams iepirkties lētāk. Lai iepirktos izdevīgi, ir jāmāk izmantot akcijas lielveikalos. Akcijas tiek piemērotas dažādām precēm, kuras ir ar vai bez defektiem un pēc iespējas ātrāk ir jāpārdod. Cenas tiek pazeminātas dažādu iemeslu dēļ. Pārtikai, tas ir derīguma termiņš, kurš iet uz beigām. Kad derīguma termiņš beidzās, likumīgi ir aizliegts tirgot šo preci, tāpēc veikaliem ir izdevīgi pārdot visas preces pirms to termiņu beigām.

Otrs populārākais iemesls, kāpēc lielveikali veido ļoti izdevīgas atlaides, kuru laikā preces ir iespējams iegādāties par smieklīgi zemām cenām, ir sezonas beigas. Ne vien nepirks slēpes pavasarī un gaidīt līdz nākamajai ziemai, veikaliem nav izdevīgi, tāpēc sezonālās preces tiek pārdotas par ļoti izdevīgām cenām tad, kad beidzās sezona. Vislabāk akcijas izmantot ir tad, kad Jūs ejat uz veikalu ar konkrētu mērķi iegādāties sev vēlamo preci. Par piemēru varētu ņemt televizoru.

Bieži vien cilvēki izdomā to, ka ir nepieciešams iegādāties jaunu televizoru. Taču ne visi var atļauties pirkt jaunu televizoru par pilnu cenu. Tāpēc ir izdevīgi meklēt dažādas atlaides, kurs tiek piemērotas tieši tam televizora modelim, kādu Jūs esat noskatījis pirkšanai. Tas var arī nebūt konkrēts modelis, bet vienkārši izmērs, lai tas perfekti iederētos Jūsu viesistabā, guļamistabā vai virtuvē. Katrai no šīm telpām ir savādāka nozīme, kas liek izvēlēties dažādu izmēru televizorus. Gudri un izdevīgi iepirkties uz atlaidēm ir tad, kad Jūs iepriekš esat izdomājis to, ko Jūs vēlaties iegādāties.

Nevajadzētu pirkt preces, kuras Jūs ieraugāt veikalā ar atlaidi un vēlaties tikai tāpēc, ka precei ir atlaide. Pavisam vienkārši Jūs šo preci nekad nepirktu, ja neievērotu atlaidi. Tādā veidā Jūs iztērējiet naudu, jo nopērkat kaut ko tādu, ko nekad nepirktu. Tā nav gudra iepirkšanās uz atlaidēm. Tas ir veikala mārketinga triks, kas liek Jums lemt par labu kādas konkrētas preces iegādei. Lai no tā izvairītos un iepirktos gudrāk, ir nepieciešams skaidri zināt to, ko Jums vajag no veikala, un doties pirkt tieši to! Ir jābūt uzmanīgiem ar visām interesantajām un smukajām precēm, kurām ir atlaides, jo tās nostrādā uz cilvēkiem pat tad, kad viņi paši to neapzinās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *