Kā ietaupīt naudu?

Ir daudz veidi, kā ietaupīt naudu un dzīvot labāk. Ietaupiet naudu un dzīvojiet labāk, jo tā būs labāk. Šoreiz apskatīsim dažus no veidiem, kā ietaupīt naudu!

Valsts atmaksātie izdevumi

Iegādājoties preces vai pakalpojumus, kas saistīti ar medicīnisko aprūpi vai izglītību, neaizmirstiet čekus saglabāt! Tos varēsiet pievienot gada ienākumu deklarācijai, ko iesniegsiet VID (Valsts ieņēmumu dienestam). Valsts nosūtīs uz jūsu kontu ceturtdaļu no jūsu ieguldītās summas. Tas attiecas uz dažādiem pakalpojumiem, piemēram, zobārsta, ginekologa u.c. ārstu vizītes, medikamenti, iestājmaksa, stājoties augstskolā, utt. Svarīgi ir nenokavēt iesniegšanas termiņu, lai atgūtu naudu atpakaļ.

Transporta izdevumi

Ja dzīvojat un strādājat pilsētā, iespējams, varat uz darbu doties ar kājām, nevis ar sabiedrisko transportu. Zināms, ka Latvijā sabiedriskā transporta cenas ir visai dārgas, tāpēc šāda rīcība maciņam būtu krietns atspaids, turklāt maza pastaiga ik dienu uzlabos jūsu veselību.

Gadījumā, ja attālums ir pārāk liels, lai to veiktu kājām, varat ieguldīt līdzekļus divriteņa iegādē, kas ilgtermiņā ir pirkums, kas visnotaļ atmaksājas. Jebkurā gadījumā jūs būsiet ieguvējs, jo nav noslēpums, ka riteņbraucēji daudz veiksmīgāk nonāk galamērķī, izvairoties no nepatīkamiem sastrēgumiem un tā dēvētajiem “korķiem”.

Atlaižu kuponi internetā

Ir aktīvas daudzas mājaslapas, kuras piedāvā veikt pirkumu vairākiem cilvēkiem kopā, tādējādi būtiski samazinot izmaksas. Piedāvājumā ir gan preces, gan dažādākie pakalpojumi, sākot no virtuves nažiem un mašīnas detaļām un beidzot ar ceļojumiem pa Eiropu un SPA procedūrām.

Tas darbojas tad, ja prece iegūst pietiekami lielu pircēju piekrišanu, piemēram, piecdesmit pircēju. Tad katrs no šiem cilvēkiem iegūst preci savā īpašumā par zemāku summu. Tādas mājaslapas ir pērkam kopā, cherry.lv, www.zizu.lv un daudzas citas.

Iepirkumu saraksts

Gan lieliem, gan maziem pirkumiem ir ieteicams sastādīt sarakstu. Vienalga, vai ejat uz pārtikas veikalu vai mēbeļu veikalu, striktas vadlīnijas un nosaukti priekšmeti jums palīdzēt saprast un atcerēties savas vēlmes arī tad, kad veikalā tiksiet vilināts ar dažādām kārdinošām atlaidēm, kuras patiesībā jums palīdz nevis ietaupīt, bet gan iegūt savā īpašumā preci, kuru nemaz negribat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *