Ātro kredītu apvienošana

NaudaKatram mums dzīve ir dažādās krāsās, dažu brīdi koši raiba, dažu brīdi pasteļtoņos, taču pārsvarā strauja un dažādu piedzīvojumu pilna. Kaut kad esat paņēmuši kredītu ceļojumam, kaut kad ikdienas izdevumiem, vēl citreiz dzīvokļa rēķinu segšanai vai dāvanu iegādei, taču tagad saprotat, ka šo mazo kredītu ir pārāk daudz un Jums paliek grūti izsekot līdzi maksājumu termiņa datumiem, kā arī procentu likmēs jāmaksā paprāva summa, dažreiz pat rodas situācija, kad visus paņemtos kredītus pat nespējāt nomaksāt, līdz ar to maksājat tikai ikmēneša procentu liki, vai veicat kredīta pagarinājumu.

Līdz ar to Jūsu finansiālā situācija tikai pasliktinās, jo kredītu pamatsummas nemazinās un procentu likmju summu ik mēnesi spējat segt ar grūtībām. Labākais risinājums šajā situācijā ir ātro kredītu apvienošana vienā kredītā, tas ietaupīs Jums liekas rūpes par daudzu kredīta maksājumu datumu atcerēšanos, kā arī procentu likme būs pat vairākas reizes mazāka, kā maksājot šos daudzos sadrumstalotos kredītus. Ātro kredītu apvienošanu kredītu tirgus sektorā piedāvā praktiski viss kredīta kompānijas.

Procentu likme apvienojot ātros kredītus būs atkarīga no Jūsu ienākumu lieluma un Jūsu kredīt vēstures. Lai Jūs varētu apvienot ātros kredītus, Jums noteikti jābūt Latvijas pilsonim, 18-70 gadu vecam, ar pozitīvu kredīt vēsturi un regulāriem oficiāliem ienākumiem. Uz doto brīdi Latvijas tirgus ātro kredītu sektorā iespējams apvienot līdz pat 10-15 kredītus. Ātro kredītu apvienošanu Jūs varat veikt gan elektroniski, kas nozīmīgi ļaus Jums ietaupīt savu laiku un neatraus no ikdienas dzīves ritma, gan, ņemot līdzi personu apliecinošu dokumentu, ierodoties kredītiestādē personīgi. Draudzīgs atgādinājums,- personu apliecinošs dokuments ir vai nu pase, vai ID karte, jo Autovadītāja apliecība nebūs derīga. Atkarībā no kredītu kopējās summas, tos apvienojot, Jums būs iespējas apvienoto ātro kredītu segt no trīs mēnešiem līdz pat sešiem gadiem. Visdrīzāk apvienojot ātros kredītus Jums jārēķinās ar vienreizēju komisijas maksu par pakalpojumu, kā arī ikmēneša administrēšanas maksu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *