Ātro kredītu apvienošana

NaudaKatram mums dzīve ir dažādās krāsās, dažu brīdi koši raiba, dažu brīdi pasteļtoņos, taču pārsvarā strauja un dažādu piedzīvojumu pilna. Kaut kad esat paņēmuši kredītu ceļojumam, kaut kad ikdienas izdevumiem, vēl citreiz dzīvokļa rēķinu segšanai vai dāvanu iegādei, taču tagad saprotat, ka šo mazo kredītu ir pārāk daudz un Jums paliek grūti izsekot līdzi maksājumu termiņa datumiem, kā arī procentu likmēs jāmaksā paprāva summa, dažreiz pat rodas situācija, kad visus paņemtos kredītus pat nespējāt nomaksāt, līdz ar to maksājat tikai ikmēneša procentu liki, vai veicat kredīta pagarinājumu.

Līdz ar to Jūsu finansiālā situācija tikai pasliktinās, jo kredītu pamatsummas nemazinās un procentu likmju summu ik mēnesi spējat segt ar grūtībām. Labākais risinājums šajā situācijā ir ātro kredītu apvienošana vienā kredītā, tas ietaupīs Jums liekas rūpes par daudzu kredīta maksājumu datumu atcerēšanos, kā arī procentu likme būs pat vairākas reizes mazāka, kā maksājot šos daudzos sadrumstalotos kredītus. Ātro kredītu apvienošanu kredītu tirgus sektorā piedāvā praktiski viss kredīta kompānijas.

Procentu likme apvienojot ātros kredītus būs atkarīga no Jūsu ienākumu lieluma un Jūsu kredīt vēstures. Lai Jūs varētu apvienot ātros kredītus, Jums noteikti jābūt Latvijas pilsonim, 18-70 gadu vecam, ar pozitīvu kredīt vēsturi un regulāriem oficiāliem ienākumiem. Uz doto brīdi Latvijas tirgus ātro kredītu sektorā iespējams apvienot līdz pat 10-15 kredītus. Ātro kredītu apvienošanu Jūs varat veikt gan elektroniski, kas nozīmīgi ļaus Jums ietaupīt savu laiku un neatraus no ikdienas dzīves ritma, gan, ņemot līdzi personu apliecinošu dokumentu, ierodoties kredītiestādē personīgi. Draudzīgs atgādinājums,- personu apliecinošs dokuments ir vai nu pase, vai ID karte, jo Autovadītāja apliecība nebūs derīga. Atkarībā no kredītu kopējās summas, tos apvienojot, Jums būs iespējas apvienoto ātro kredītu segt no trīs mēnešiem līdz pat sešiem gadiem. Visdrīzāk apvienojot ātros kredītus Jums jārēķinās ar vienreizēju komisijas maksu par pakalpojumu, kā arī ikmēneša administrēšanas maksu.

Uzkrāt naudu tik, cik spējat

Eiro banknotesLaika gaitā veidotais uzkrājums Tev kalpos par papildinājumu valsts garantētajai pensijai. Visiem zināms, ka valsts garantētā pensija ir diezgan niecīga, tieši tāpēc 3. pensiju līmenis ir izveidots. Tas ļauj iedzīvotājiem uzkrāt naudu tik daudz, cik paši ir spējīgi un cik vien vēlās. Privātā labprātīgā pensiju shēma jeb pensiju 3. līmenis sāka darboties 1998. gadā, kas dod Tev iespēju brīvprātīgi veidot papildu uzkrājumus savai valsts garantētajai pensiju 1. un 2. līmeņa pensijai. Naudas summa, ko Jūsu darba devējs vai Jūs varat regulāri iemaksāt pensiju fondā, tiek ieguldīta dažādos vērtspapīros, un atkarībā no izvēlētās ieguldījumu stratēģijas, vispārējās situācijas finanšu tirgos, kā arī līdzekļu pārvaldītāja darbības, nodrošina atbilstošu peļņu ilgtermiņā vai īsā laika posmā. Katrs ieguldījums ir unikāls un pastāv neliels risks, ka ieguldījums varētu neizdoties, taču tieši tāpēc bankās strādā riska analītiķi, kas pārliecinās par to, ka neizdevīgas 3. pensiju fonda līdzekļu ieguldījuma gadījumā tiks zaudēti pēc iespējas mazāk finanšu līdzekļi. Investori ir kā video spēļu spēlmaņi, kuri dara visu iespējamo, lai pavairotu naudu. Pastāv divu veidu privātie pensiju fondi. Uzņēmumu darbiniekiem ir slēgtie pensiju fondi, kas paredzēti fondu dibinātāju darbiniekiem, un atklātie, par kuru dalībniekiem var kļūt jebkura privātpersona tieši vai ar darba devēja starpniecību. Likums paredz, ka tiesības veidot privātos fondus ir Latvijas komercbankām, kurām ir tiesības pieņemt fizisko personu noguldījumus, apdrošināšanas sabiedrībām, kurām ir tiesības uz dzīvības apdrošināšanu, kā arī juridiskajām personām. Privātie pensiju fondi iemaksāto naudu iegulda, ar mērķi ne vien saglabāt, bet arī vairot uzkrājumu vērtību ilgā laika termiņā.Kad darba devējs veic iemaksas privātajā pensiju fondā Tavā labā, viņam ir tiesības uz visiem likumdošanā paredzētajiem sociālā, iedzīvotāju ienākuma un uzņēmuma ienākuma nodokļu atvieglojumiem. Neskatoties uz to Jums vienmēr ir iespēja interesēties un uzzināt par sava pensiju fonda uzkrājumu un tā apgrozījumu. 3. pensiju līmenis ir pilnībā brīvprātīgs uzkrājuma veids, kas lielā mērā Jums palīdzēs uzlabot savu dzīvi nākotnē.