TOP aplikācijas finanšu plānošanai

Interneta un mobilo tālruņu attīstība ir ļāvusi izveidot dažādas aplikācijas, kas paredzētas Tavas ikdienas vienkāršošanai un uzlabošanai. Šobrīd mobilais tālrunis var kalpot ne tikai tādu funkciju kā zvanīšana, SMS sūtīšana, e-pastu sūtīšana un saņemšana pildīšanai, bet arī kā personiskā budžeta un finanšu plānošanas rīks, kas var palīdzēt Tev saprast, kad drīkst tērēt naudu, kādiem pirkumiem nauda tiek nelietderīgi iztērēta, kā arī to, kā uzlabot savu finansiālo situāciju, labāk plānojot savu naudas plūsmu. Šobrīd TOP aplikācijas finanšu plānošanai ir attīstītas tik tālu, ka Tev nav nepieciešams pavadīt stundu no savas dienas, lai tikai sarakstītu visus savus izdevumus. Tā vietā šīs aplikācijas ir piesaistītas Tavam bankas kontam un visa izdevumu un ienākumu uzskaite notiek automātiski. TOP aplikācijas finanšu plānošanai ir daudz un dažādas, bet zemāk apskatīsim biežāk izmantotās.

Mint

Mint ir aplikācija, kas ļauj savienot visus bankas kontus vienā vietā un, izmantojot informāciju no bankas kontiem, aplikācija palīdz izveidot personalizētu budžetu katram lietotājam. Šī aplikācija izmanto tādas pašas drošības sistēmas kā bankas, līdz ar to Tu vari būt pārliecināts par savu datu drošību. Šī finanšu plānošanas aplikācija ļaujTevredzēt, kuraizietTavinaudaslīdzekļi, izveidotbudžetu, sekotlīdziinvestīcijām, kāarīuzzinātarvienjaunusveidus, kāietaupīt. Šīaplikācijairpieejama bez maksas.

You Need A Budget

You Need A Budget irviena no visplašāk izmantotajām aplikācijām budžeta plānošanai, kuru var izmantot gan Iphone, gan Android telefonos. YouNeed A Budget dod iespēju:

  • Apvienot visus Tavus bankas kontus vienuviet;
  • Sadalīt savu budžetu noteiktās daļās, piemēram, pārtika, izklaide, rēķini par komunālajiem pakalpojumiem un noteikt katrai daļai savu mērķi;
  • Piekļūt informācijai jebkurā vietā un laikā, tādā veidā dodot iespēju nepārtraukti sekot līdzi saviem izdevumiem un netērēt vairāk;
  • Saņemt brīdinājumus par limita pārsniegšanu kādā no budžeta daļām un ieteikumus, kā rīkoties, lai nonāktu atpakaļ pie mērķa;
  • Apskatīt informāciju grafiskos attēlos, kas ļauj sekot līdzi progresam.

YouNeed A Budget var izmantot 34 dienas bez maksas, bet pēc tam par to būs jāmaksā apmēram 50 eiro gadā jeb nedaudz mazāk kā 5 eiro mēnesī, kas nav nekas daudz priekš labas iespējas iegūt finansiālo stabilitāti.

TOP aplikācijas finanšu plānošanai var ļaut Tev sasniegt ļoti labus rezultātus, tādēļ izvēlies sev piemērotāko un sāc labāk pārvaldīt savas finanses!