Kā aizņemties internetā

Pirmie noteikumi, kas jāzina vēl pirms piedāvājumu izskatīšanas! Nesabojāta kredītsaistību vēsture, derīgs un aktīvs konts kādā no Latvijas bankām – tas ir pārāk pašsaprotami un loģiski, vēl nepieciešams ievērot to, kāds ir vecuma ierobežojums tai kompānijai, kuru būsi izvēlējies, jo tas ne vienmēr būs ierastie 18 gadi! Veic šo darījumu no jebkuras vietas pasaulē, jo viss process norit ar interneta starpniecību! Kompānija izskatīs Tavu pieteikumu un, ja viņi nolems, ka esi tiesīgs saukt sevi par viņu klientu, tad naudu ieskaitīs Tavā kontā jau pēc dažām minūtēm, tāpēc uzreiz varēsi sākt to tērēt, lai arī kam tā būtu vajadzīga!

EIRO

Kādi īpaši pārsteigumi ir nodrošināti klientiem?

Jaunie sadarbības partneri, kas aizņemas pirmo reizi, ir tiesīgi saņemt bezprocentu kredītu, tāpēc viņi ir tie, kuriem nav jāpārmaksā neko! Pastāvīgie klienti, kuriem kredīta saņemšana nav sveša lieta, ir pieejamas svētku akcijas, lojalitātes programmas, lielākas summas kārotajam kredītam un labākas procentu likmes. Tu vari tērēt naudu, kur un kā vien vēlies, jo aizdevuma mērķis nav jānorāda, tāpēc ne kreditors, ne tuvie cilvēki par to nezinās un nebūs lieku jautājumu vai pārmetumu. Nost ar liekiem papīriem un visādām formalitātēm! Šāda veida kredītam nav vajadzīga ķīla, galvojums vai arī izziņa no darba devēja, jo summas ir tik nelielas (daži simti eiro), ka tā būtu pilnīga laika tērēšana!

Ir vēl dažas lietas, kas ir svarīgas un būtiskas komponentes, kas noderēs!

Vienīgais, par ko ir jānorēķinās uzreiz, ir termiņa pagarināšana, ja klients nolemj, ka sākotnējā nespēs iekļauties, tāpēc pieejams dažāds dienu skaits – 7, 14 vai 30. Rēķins ir tā vieta, kur varēsi apskatīties, kāda ir atmaksas summa un termiņš, to saņemsi reizē ar aizdevumu! Tev nav jāmaina vai jāatceļ savas darīšanas un dienas plāni, jo pieteikt sevi kredītam var gan svētkos, gan brīvdienās, gan visās citās reizēs, kad bankas un draugi šādu iespēju nenodrošina. Atceries, ka ir būtiski saglabāt labas attiecības ar izvēlēto kreditoru, kā arī to, ka, pateicoties pagarinājumam, varēsi atmaksāt pēc algas saņemšanas, tāpēc nebūs lieku raižu un uztraukuma, dodoties uz banku filiālēm un domājot, kur atrast vēl papildus līdzekļus!

Kā labāk izmantot lielveikalu akcijas?

Latvijas iedzīvotāji ir diezgan neapmierināti ar lielveikalu pārtikas un sadzīves preču cenām, taču tas nebūt nenozīmē, ka nav iespējams iepirkties lētāk. Lai iepirktos izdevīgi, ir jāmāk izmantot akcijas lielveikalos. Akcijas tiek piemērotas dažādām precēm, kuras ir ar vai bez defektiem un pēc iespējas ātrāk ir jāpārdod. Cenas tiek pazeminātas dažādu iemeslu dēļ. Pārtikai, tas ir derīguma termiņš, kurš iet uz beigām. Kad derīguma termiņš beidzās, likumīgi ir aizliegts tirgot šo preci, tāpēc veikaliem ir izdevīgi pārdot visas preces pirms to termiņu beigām.

Otrs populārākais iemesls, kāpēc lielveikali veido ļoti izdevīgas atlaides, kuru laikā preces ir iespējams iegādāties par smieklīgi zemām cenām, ir sezonas beigas. Ne vien nepirks slēpes pavasarī un gaidīt līdz nākamajai ziemai, veikaliem nav izdevīgi, tāpēc sezonālās preces tiek pārdotas par ļoti izdevīgām cenām tad, kad beidzās sezona. Vislabāk akcijas izmantot ir tad, kad Jūs ejat uz veikalu ar konkrētu mērķi iegādāties sev vēlamo preci. Par piemēru varētu ņemt televizoru.

Bieži vien cilvēki izdomā to, ka ir nepieciešams iegādāties jaunu televizoru. Taču ne visi var atļauties pirkt jaunu televizoru par pilnu cenu. Tāpēc ir izdevīgi meklēt dažādas atlaides, kurs tiek piemērotas tieši tam televizora modelim, kādu Jūs esat noskatījis pirkšanai. Tas var arī nebūt konkrēts modelis, bet vienkārši izmērs, lai tas perfekti iederētos Jūsu viesistabā, guļamistabā vai virtuvē. Katrai no šīm telpām ir savādāka nozīme, kas liek izvēlēties dažādu izmēru televizorus. Gudri un izdevīgi iepirkties uz atlaidēm ir tad, kad Jūs iepriekš esat izdomājis to, ko Jūs vēlaties iegādāties.

Nevajadzētu pirkt preces, kuras Jūs ieraugāt veikalā ar atlaidi un vēlaties tikai tāpēc, ka precei ir atlaide. Pavisam vienkārši Jūs šo preci nekad nepirktu, ja neievērotu atlaidi. Tādā veidā Jūs iztērējiet naudu, jo nopērkat kaut ko tādu, ko nekad nepirktu. Tā nav gudra iepirkšanās uz atlaidēm. Tas ir veikala mārketinga triks, kas liek Jums lemt par labu kādas konkrētas preces iegādei. Lai no tā izvairītos un iepirktos gudrāk, ir nepieciešams skaidri zināt to, ko Jums vajag no veikala, un doties pirkt tieši to! Ir jābūt uzmanīgiem ar visām interesantajām un smukajām precēm, kurām ir atlaides, jo tās nostrādā uz cilvēkiem pat tad, kad viņi paši to neapzinās.

Kredīts un iepirkšanās

Sarīko sev patīkamu iepirkšanos, izmantojot ātro aizdevumu!

Nauda

Lai varētu sākt iepirkties, jāievēro daži noteikumi:

 1. Tev jābūt tādā vecumā, kāds atbilst izvēlētā kreditora noteiktajam vecuma ierobežojumam, jo tas var būt 18 vai vairāk, gadi, to viņi nosaka paši!
 2. Tev jābūt pilnībā nodrošinātam, kas nozīmē, ka ienākumiem jābūt regulāriem un stabiliem, lai neradītu šaubas par iespējām atmaksāt!
 3. Pārliecinies, ka Tavs bankas konts ir derīgs un aktīvs, lai būtu iespējams ieskaitīt tajā aizdevumu!

Šo noteikumu ievērošana ir pirmā caurlaide uz Tavu sapņu piepildīšanu, nākamais solis ir elektroniskas anketas aizpildīšana un nosūtīšana kreditoram, lai tas varētu uzsākt tālākas darbības. Turi galvu augšā, jo ātrais aizdevums palīdzēs ne tikai iepirkties, bet arī apmaksāt negaidīti lielus rēķinus vai izdevumus, kas radušies, dodoties pie ārsta.

Tu nosūti anketu – kas notiek tālāk?

 1. Uzņēmuma speciālisti ķeras klāt Tavas anketas izpētīšanai un datu pārbaudīšanai, lai zinātu, vai esi pietiekami uzticams un lojāls klients.
 2. Ikmēneša ienākumi vajadzīgi stabili un regulāri, bet arī kredītsaistību vēsture ir jāuztur nevainojama un bez kavējumiem!
 3. Ja arī kādreiz kredīta sniedzēji mēdz pajautāt īpašu dokumentu sagatavošanu, to skaitā nekad nebūs ķīla vai galvojums, jo tik mazām summām tās būtu liekas raizes.
 4. Nauda nonāk Tavā norādītajā kontā mirklī, kad speciālisti ir droši, ka šis darījums būs veiksmīgs un bez pārpratumiem, tas notiek dažu minūšu laikā.
 5. Saņemot savu kāroto aizdevumu, Tu saņem arī rēķinu ar iekļautu informāciju par atmaksas termiņu un summu, kas būs jāatdod, tāpēc to nedrīkst aizmirst pārskatīt!

Privilēģijas arī ir daļa no šīs sadarbības

 1. Jaunie klienti saņem bezprocentu kredītu, neko nepārmaksājot (attiecas uz 1. aizņemšanās reizi).
 2. Pastāvīgie klienti saņem ziņas par akcijām, viņiem ir iespēja saņemt piemērotākas procentu likmes un lielākas aizdevuma summas!
 3. Termiņa pagarināšana pat par 30 dienām pēc klienta izvēles, bet par to jānorēķinās uzreiz!
 4. Kredītu izsniedz arī svētkos, brīvdienās un atsevišķos gadījumos – arī līdz pusnaktij, ko nodrošina daži no kredītu sniedzējiem!
 5. Nav nepieciešams nekāda veida nodrošinājums, ieskaitot ķīlu un galvojumu, jo pieejamās summas nepārsniedz dažus simtus eiro, tāpēc šādu papīru sagatavošana nav tādu pūļu vērta!

Internets ir vieta, kur Tu varēsi jau laicīgi iepazīt, izskatīt un izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu, izmantojot gan speciālus filtrus, gan meklēšanas rīkus un citus palīglīdzekļus, tiešsaistē iespējama konsultēšanās ar savu kreditoru, nav pat jāiziet no mājas, lai varētu visu paveikt! Tu nebūsi iesaistīts pārāk ilgi, jo termiņš pārsvarā ir 30 dienas, kas nozīmē, ka atmaksāt varēsi uzreiz pēc algas saņemšanas, pavisam vienkārši!