Aizņēmēju punkti aizņemoties

Atcerieties: ja Jūs piesakāties ātrajam kredītam internetā, Jūsu drošība ir atkarīga no uzņēmuma, kurā Jūs piesakāties kredītam. Daudziem uzņēmumiem ir ļoti stingras datu drošības sistēmas, jo viņi zina, ja klienti izvirzītu jautājumus par to, viņi varētu galu galā zaudēt savu uzņēmējdarbību un investīcijas. Jūs varētu sastapt atsevišķus uzņēmumus, kuriem nav savas datu drošību programmas.

Šādos gadījumos, pārbaudiet šo:

Privātums: Pirmkārt un galvenokārt izlasiet privātuma politikas aprakstu aizdevēja mājaslapā. Ja Jūs plānojat meklēt palīdzību, atcerieties, ka svarīgi ir izlasīt visu līgumu. Pārbaudiet, vai šī politika ir skaidra, ir pieejama detalizēta informācija.

Pārbaudiet mājaslapas drošību: Uzdodiet savus jautājumus par mājaslapas drošību, sniedzot Jūsu personīgo informāciju. Jūs varat runāt ar klientu apkalpošanas pārstāvi un uzdot jautājumus, piemēram, vai datu bāzes ir pieejamas tikai cilvēkiem, kuri strādā ar drošības pielaidi vai visiem uzņēmuma darbiniekiem? Kas notiek ar informāciju, ko Jūs esat sniedzis, pēc Jūsu kredīta atmaksas? Lielākajai daļai no šīm tīmekļa vietnēm ir arī Biežāk uzdoto jautājumu (FAQ), lapas, kas var palīdzēt Jums ar lielāko daļu jautājumu.

Pārbaudiet pieteikuma lapu: Kad esat apmierināts, ka Jūsu personiskā informācija ir labi aizsargāta, Jums ir jāpārbauda, vai pieteikuma lapa ir droša. Adrešu joslā ir jābūt vārdiem pēc https, jo Jūs sniedzat konfidenciālu informāciju. Tad Jums ir jāpārbauda, vai mājaslapā ir dzeltenas krāsas bloķēšanas simbols labajā pusē ekrāna apakšdaļā. Ja šīs lietas ir, tas norāda, ka dati tiek šifrēti, pirms tie tiek nosūtīti uz mājaslapu un ir pilnīgi droši sūtīt informāciju.

Uzņēmuma pārbaude: Jūs varat pārbaudīt uzņēmumu, no kā Jūs gatavojaties aizņemties naudu, izpētot to internetā. Jūs varat pārskatīt citu klientu atsauksmes utt. Ir labi zināt vairāk par uzņēmumu, pirms Jūs ar to sadarbojaties.

Atcerieties šos padomus, un Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu informācija ir drošībā, vienlaikus izpildot savu finansiālo krīzi.

Plānot savu budžetu

Daudziem nepatīk plānot budžetu. Cilvēkiem šķiet, ka tas tikai uzsver cik neprasmīgi viņi tērē savu naudu un tādā veidā uzliek papildus pienākumus plānot, pierakstīt visus tēriņus, vest rēķinus utml. Turklāt daudzos vēl lielākas šausmas vieš tas, ka budžets jāplāno katru mēnesi. Nav brīnums, ka tādā gadījumā budžeta plānošana tiek uzlūkota kā apgrūtinājums. Ja Jūsu attieksme pret budžeta plānošanu ir tāda pati kā pret ik rīta skriešanu, proti, tas notiek ātri un tikai vienreiz, tad budžets kā ikdienas uzdevums tik tiešām ir apgrūtinājums. Tomēr tam tā nevajadzētu būt.

Pārdomājiet savu pieeju budžeta plānošanai

Budžeta plānošanai ir jābūt kam vairāk nekā ikmēneša rēķinu nomaksāšanai un tēriņu pārskatīšanai. Veiksmīga un efektīva budžeta plānošana jāuztver kā uzdevumu virkne, kas Jums jāveic katru dienu un kurai jākļūst par Jūsu rutīnu, lai Jūs varētu sasniegt savus finansiālos mērķus.

Iekrāšana kā patīkama nodarbe

Saņemot algu, pirmais, ko izdariet – novirziet daļu naudas iekrājumiem. Tā ir Jūsu nauda un Jums no tās jāgust labums. Sāciet ar parastiem iekrājumiem, bet vēlāk varat atvērt atsevišķu bankas kontu, kurā noguldīt naudu noteiktam mērķim, piemēram jaunai mašīnai, atvaļinājumam, lieliskam vakaram ārpus mājas vai jebkam citam. Sekojiet līdzi, cik ātri Jūs iekrājat naudu konkrētajam mērķim, jo tas sniegs papildus motivāciju, kā arī no sākuma noguldiet naudu tajos mērķos, kas ir Jūsu prioritāte. Kad esat sasniedzis cerēto, nosviniet to!

Fiksētie maksājumi

Tie ir regulārie maksājumi kā dažādi rēķini, kuru laiks un summa ir paredzami. Uzrakstiet uz papīra, kurā datumā Jūs saņemat katru rēķinu. Lai gan ikmēneša dzīvokļa īres maksas datumu parasti ir viegli atcerēties, ir tēriņi, par kuriem mēdzam aizmirst, piemēram auto apdrošināšanas iemaksa, kuru maksājat pusgadā reizi. Taču tā vietā, lai šajā konkrētajā mēnesī Jums būtu jāatvelk ievērojama summa no budžeta, sadaliet šo summu uz sešiem mēnešiem. Šāda taktika prasa disciplīnu, tomēr beigu galā atvieglo budžeta plānošanu.