Labākais patēriņa kredīts?

Labākais veids, kā iegūt vislabāko patēriņa kredīta procentu likmi, ir paveikt savu mājasdarbu, pirms Jūs sazināties ar jebkuru banku. Salīdzināšanas mājas lapa ir ideāla vieta, jo Jūs varat tajā ievadīt visus savus datus tikai vienreiz un pēc tam gaidīt rezultātus un salīdzināt tīmekļa vietnes. Tagad ir jāsaka, ka sniegtās likmes nav iekaltas akmenī. Ja Jūs piesakāties kādam no sniegtajiem piedāvājumiem, ir iespēja, ka pēc Jūsu vēstures pārbaudes procentu likmes vēl mainīsies atkarībā no Jūsu finansiālā stāvokļa.

Bet salīdzināšanas mājas lapas sniedz Jums labākos pieejamos piedāvājumus, tā kā Jūs varat vērsties pie tā aizdevēja, kas piedāvā zemākās kredīta procentu likmes, kamēr Jūs atrodat likmi, kas atbilst Jūsu prasībām.

Kredītiem pret ķīlu vienmēr ir zemākas procentu likmes, jo aizdevējam ir zināms finansiāls atbalsts, ja piepildās sliktākais scenārijs un Jūs neveicat kredīta maksājumus. Kredīta ķīla varētu būt nekustamais īpašums vai varbūt auto vai jebkurš cits priekšmets, kam ir reāla vērtība. Kredītu bez ķīlas pieteikumos ir grūti atrast zemākas procentu likmes, jo Jums nav nekā, kas nodrošinās kredītu nemaksāšanas gadījumā, tāpēc ir lielāks risks. Gadījumos, kad pastāv risks, visbiežāk tas nozīmē kredīta procentu likmju pieaugumu.