Ko der zināt par patēriņa kredītiem

Jums vajag kārtīgi sagatavoties, kad runa ir par naudas aizņemšanos, jo vairāk Jūs zināt, jo labāk Jūs varat parūpēties par sevi un savu ģimeni. Šeit ir dažas lietas, kas Jums būtu jāzina par patēriņa kredītiem, kuri ir vieni no populārākajiem kredīta veidiem Latvijā.

Nulles procentu kredīts

Aizdevēji ir biznesā, lai pelnītu naudu. Tajā nav nekā slikta, bet, ja Jūs aizņematies naudu, aizdevējs noteikti gribēs, lai Jūs atmaksājat vairāk, kā aizņēmāties. Dažos gadījumos, daudz vairāk.

Aizņemšanās no drauga vai ģimenes locekļa, jo īpaši uz īsu termiņu var ļaut Jums iegūt nepieciešamo naudu bez procentu maksājumiem. Tikai pārliecinieties, ka Jūs varat atmaksāt iegūto naudas summu, vai arī Jūs varat zaudēt draugu.

Ziniet savu situāciju:

Pirms finanšu kompānija aizdos Jums naudu, viņi vēlēsies uzzināt visu par Jūsu finansiālo situāciju, veicot kredītvēstures pārbaudi. Lai Jūs būtu vienādā situācijā, arī Jums ir jāuzzina savs finansiālais stāvoklis, tāpēc uzziniet visu par savu kredītvēsturi, pirms Jūs dodaties pie aizdevēja.

Personīgā kredītvēstures pārbaude ir bezmaksas. Jūs varat veikt to internetā un ja iespējams, veiciet pārbaudi vairākas nedēļas pirms Jums būs nepieciešama nauda. Tas dos Jums iespēju uzlabot savu kopējo rezultātu, labojot kļūdas. Jo labāks ir Jūsu rezultāts, jo labākas ir Jūsu izredzes iegūt zemāku procentu likmi, ja Jūs piesakāties kredītam.