Totem.lv patēriņa kredīts

Totem finanšu sistēma savu darbību sākusi tikai 2014. gadā, līdz ar to ir jauns, bet strauji progresējošs uzņēmums. Totem.lv radies apvienojoties nozares profesionāļiem, kuru pieredze un mūsdienīgā domāšana, ļāvusi uzņēmuma strauji attīstīties un sniegt vienus no kvalitatīvākajiem pakalpojumiem Latvijas tirgū.

Uzņēmums nodarbojas ar nelielu aizdevumu izsniegšanu. Totem.lv piedāvā tādus īstermiņa aizdevumus, kā ātrais un patēriņa kredīts.

Totem.lv patēriņa kredīts pieejams naudas summām no 50 līdz 1000 eiro ar atmaksas termiņu no 2 līdz 12 mēnešiem. Patēriņa kredītam var pieteikties internetā, un tā noformēšana nebūt nav sarežģīta, taču pirms pieteikšanās jāveic reģistrācija, kura slaikā tiks izveidots lietotāja profils, un aizdevējs saņems aizdevuma noformēšanai nepieciešamo informāciju.

Patēriņa kredīts ir viens no populārākajiem aizdevumu veidiem, pateicoties iespējai to atmaksāt pa daļām, veicot ikmēneša maksājumus. Patēriņa kredītu totem.lv iespējams saņemt bez jebkādas ķīlas vai galvotāja, turklāt to var pieteikt atrodoties iekurā vietā, kur pieejams interneta savienojums.

Noformējot patēriņa kredītu, jums aizdevējam nav jāatskaitās par to, kādiem mērķiem izlietota nauda un kāpēc vēlējāties aizņemties, galvenā prasība izsniedzot aizdevumu, ir līguma nosacījumu pildīšana un aizdevuma atgriešana iepriekš noteiktajā laikā. Totem.lv ir par atbildīgu aizņemšanos, tačurisinājumi tiek piedāvāti arī tiem, kas maksājumus, dažādu iemeslu dēļ, nespēj veikt laikus. Aizdevējs ļauj veikt maksājuma termiņa pagarināšanu iemaksājot nelielu pakalpojuma maksu, kā arī aicina sazināties un laikus meklēt risinājumu, gadījumos, kad radušās problēmas.